StartovniCislo.cz  
Domů registrovat si číslo
 
Nominační listiny

MOTOKROS

MX1

MX2

Ženy

Veteráni

JUNIOR MOTOKROS

50ccm

65ccm

85ccm

MX2 junior

125 2T

SUPERMOTO

S1

S2

S3 MX Cup

S3 Veteran Cup 40+

S3 Veteran Cup 35

S4 Quad

S5 Junior

S6 Elév

S7 Aku

QUAD

MM ČR Quad

Junior

SIDE

Side

Přebor Side

Přebor Side Veterán

ENDURO

MM ČR Enduro 1

MM ČR Enduro 2

MM ČR Enduro 3

Ženy bez rozdílu třídy

PČR Enduro 1

PČR Enduro 2

PČR Enduro 3

Veterán 1

Veterán 2

80ccm

Přebor C


Motokros 2017 Stav ke dni: 23.11.2017 19:22:38
Třída / kategorie: MX1
st.číslojménomotocykltýmfederace
4Thuory DominikKTMBUKSA / ADOS KTM TEAMDMSB
7Vozáb JiříSuzukiSMS Střední ČechyACCR
9Kosmák DavidYamahaTEAM MAX 2ACCR
10Schneider PavelKTMSMS ChomutovACCR
11Hrabica Jindřich SuzukiSMS MoravaACCR
12Urban PavelKTMVrtal MX teamACCR
15Polívka JanHondaAMK Nepomuk v AČRACCR
16Douša JanHondaSMS Střední ČechyACCR
18Žerava MartinSuzukiSMS MoravaACCR
19Blažek LukášYamahaSMS MoravaACCR
21Mňuk Roman YamahaMŃUK RACING TEAM, z.s.ACCR
24Gabko LudvíkKTMSMS PardubiceACCR
25Smitka PetrKTMSMS NepomukACCR
27Finěk MartinKTMSMS Jižní ČechyACCR
33Pospíšil MarekYamahaYAMAHA ČEPELÁK racing teamACCR
36Bárta MichalSuzukiSMS PardubiceACCR
37Weschta RudolfSuzukiTEAM MAX 2ACCR
42Stránský VítKTMSMS MoravaACCR
44Votroubek MichalYamahaSMS PardubiceACCR
48Strachota JakubKTMSMS MoravaACCR
49Horyl MartinKTMSMS MoravaACCR
50Slavík Jindřich KTMSMS Jižní ČechyACCR
57Matocha DavidKTMSMS MoravaACCR
61Hruška JakubSuzukiSMF
64Šinkora LukášSuzukiLUKA Motocross TýmACCR
66Koch TimSuzukiDMSB
67Michalec PetrHondaEdifio Solution teamACCR
71Kejmar PavelTMSMS Střední ČechyACCR
74Lustyk FrantišekYamahaSMS PardubiceACCR
77Vokáč MiroslavKawasakiSMS NepomukACCR
78Kaňkovský TomášKTMSMS PardubiceACCR
79Marek VítězslavKTMCERMEN racing teamACCR
84Lochman MartinYamahaSMS Střední ČechyACCR
85Dušek AdamKTMSMS Střední ČechyACCR
90Šefr JakubSuzukiSMS Uhlířské JanoviceACCR
93Stupka JánYamahaSMF
94Zeman RobinKTMCERMEN racing teamACCR
95Haas VáclavKawasakiSMS PrahaACCR
98Nejedlo VítKTMSMS Střední ČechyACCR
99Mňuk Josef YamahaMŃUK RACING TEAM, z.s.ACCR
101Kovář VáclavKTMHT Group Racing teamACCR
104šimko TomášSuzukiGt2 motorsportSMF
110Blažek JanKTMSMS Střední ČechyACCR
111Bartoš PetrKTMORION RACING TEAMACCR
115Paul TomášSuzukiSMS NepomukACCR
123Sukup MarekKawasakiHT Group Racing teamACCR
127Kraus DavidKTMMOTOSPORT CHÝNOV v AČROAMTC
134Neugebauer FilipKawasaki OSIČKA MX TEAMDMSB
138Pach JiříKTMSMS PardubiceACCR
140Provazník ErikYamahaREGION racing czACCR
141Hugiecz ErikKTMBUKSA / ADOS KTM TEAMMAMS
165Kratochvil ZdeněkKawasakiSMS MoravaACCR
184Osička TomášKawasakiKRTZ motorsportACCR
191Romančík JaromírKTMJD 191 KTM Racing TeamACCR
201Smola FrantišekČZSMS Střední ČechyACCR
207Pivec JosefYamahaSMS Jižní ČechyACCR
209Gregor MichalYamahaVrtal MX teamACCR
232Michek MartinKTMBUKSA / ADOS KTM TEAMACCR
240Červenka LadislavKTMSMS NepomukACCR
252Bermanschläger ManuelKawasakiMOTOSPORT CHÝNOV v AČROAMTC
300Charvát JanHusqvarnaSMS Jižní ČechyACCR
331Brendl OndřejHondaAmboseli Racing TeamACCR
333Dvořák MartinKawasakiSMS Jižní ČechyACCR
377Krč MartinKTMSZA racing teamACCR
383Hudák PeterSuzukiSMF
384Schrattenecker PatrikKTMOAMTC
393Trnka VladimírHondaSMS Jižní ČechyACCR
396Trnka TomášHondaSMS Jižní ČechyACCR
421Berger ThomasHusqvarnaDMSB
500Rožec MiloslavSuzukiTEAM MAX 2ACCR
711Faltus LukášKTMACCR
727Kalina NikolausYamahaOAMTC
736Schunke Dominik SuzukiDMSB
740Lhotský TomášHondaACCR
771Vysloužil JaromírKawasakiSMS Jižní ČechyACCR
795Szoke MÁrkKTMInter Cars MoToman TeamMAMS
800Čadek DavidVMSMS Jižní ČechyACCR
811Škrabálek DavidKawasakiSMS Střední ČechyACCR
831Wysocki TomaszKTMJD 191 KTM Racing TeamPZM
927Kovařík DominikKTMEXTREME MOTORSPORT RACINGACCR
997Kainzmeier DavidKawasakiSMS NepomukACCR

 
Celkem registrováno jezdců: 81
powered by Gironi.cz
 
V potížích mailujte na cisla@startovnicislo.cz |  server provozuje: Gironi s.r.o. ve spolupráci s Autoklubem ČR
powered by Gironi.cz
administrace